Cennik usług przewodnickich

Ilość godzin: język polski rosyjski, ukraiński angielski, niemiecki, hiszpański
do 2 godzin 160 240 320
do 3 godzin 200 320
do 4 godzin 250 380 380
każda następna godzina 50 70 70
opłata dojazdowa* 30 zł + koszt biletu 50 zł + koszt biletu 50 zł + koszt biletu

Ceny podane są w polskich złotych i obowiązują od 15 lutego 2019.

*Opłata dojazdowa obowiązuje w przypadku odbioru lub zostawieniu grupy poza granicami Poznania.

Oferujemy również zwiedzanie w językach:  chińskim, francuskim, fińskim, japońskim, tureckim, włoskim.
Cena na zwiedzanie w wyżej wymienionych językach w zależności od dostępności przewodnika może być do 20% wyższa od ceny za zwiedzanie w języku angielskim. Dostępne jest również zwiedzanie w języku polskim migowym.

Istnieje również możliwość „personalizacji” zamówienia – czyli wskazanie konkretnego przewodnika, który został polecony lub kiedyś już obsługiwał grupę. Cena takiego zamówienia może (ale nie musi) być wyższa o 25-50 %.

Składanie zamówień:

(+48) 601 871 661
e-mail: alek@guidepoznan.pl
Przy zamówieniu usług przewodnickich istnieje możliwość wynajmu autokarów, busów, tramwajów, rezerwacja lub zakup biletów wstępu. Możliwa jest również usługa przewodnik-kierowca z własnym lub wynajętym samochodem. Cena każdorazowo ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb oraz dostępności usługi.

1) W przypadku niestawienia się grupy lub odwołania wycieczki przez zamawiającego w dniu zwiedzania, zamawiający pokrywa koszty za 2 godziny oczekiwania przewodnika.

2)
W przypadku zamówienia przewodnika na 1 dzień przed datą wycieczki lub w sam dzień wycieczki pobierana jest dodatkowa opłata za ekspresowy tryb zamówienia, wynosząca 25% ceny usługi przewodnickiej.

3)
W przypadku zamówienia usługi przewodnickiej na zwiedzanie w godzinach od 21:00 do 7:00 obowiązuje stawka nocna i pobierana jest dodatkowa opłata, wynosząca 50% ceny usługi przewodnickiej.

4)
W dniach ustawowo wolnych od pracy minimalna stawka zamówienia liczona jest za 4 godziny.

Metody płatności